• Kuriér (4€ / nad 100€ zdarma)Je doprava realizovaná pomocou SPS kuriérov . Doručenie je v tomto prípade do 24 hodín, ak bude Vaša objednávka zrealizovaná do 12 tej hodiny v deň odosielania. Pri neúspešnom doručení ponechá u Vás kuriér odkaz. Kuriér kontaktuje telefonicky zákazníka až pri doručení, alebo po neúspešnom doručení zásielky. Ak si zvolíte tento spôsob dopravy je potrebné počítať s následným doručením. Cena poštovného je 4,- eur do hodnoty objednaného tovaru 100,- eur. Pri všetkých objednávkach nad túto sumu Vám cena poštovného nebude účtovaná.
  • Osobný odberJe možný v pracovných dňoch od 10:00 do 17:00 hod v našej predajni vo Zvolene. Prevádzka slúži ako sklad k online obchodu bez bežných otváracích hodín, preto si odber objednaného tovaru dohodnite vopred e-mailom alebo telefonicky.
  • UPS/InTime (260 Kč / nad 8000 Kč zdarma) - ČRJe doprava realizovaná UPS kuriérom . Doručenie je v tomto prípade do 48 hodín, ak bude Vaša objednávka zrealizovaná do 12 tej hodiny v deň odosielania. Pri neúspešnom doručení ponechá u Vás kuriér odkaz. Kuriér kontaktuje telefonicky zákazníka až pri doručení, alebo po neúspešnom doručení zásielky. Ak si zvolíte tento spôsob dopravy je potrebné počítať s následným doručením. Cena poštovného je 260,- Kč do hodnoty objednaného tovaru 8000,- Kč. Pri všetkých objednávkach nad túto sumu Vám cena poštovného nebude účtovaná. Doprava je účtovaná v CZK.
  • Dobierka (0.80 € / Nad 100€ zdarma)Platba priamo pri doručení poštovým doručovateľom, UPS alebo REMAX kuriérom. V prípade neúspešného doručenia Slovenskou poštou sa platba realizuje pri prebraní zásielky uloženej na Vašej pošte. Za platbu na dobierku – doplatok k cene poštovného 0,80,- eur do hodnoty objednaného tovaru 100,- eur. Pri všetkých objednávkach nad túto sumu Vám cena dobierky nebude účtovaná.
  • GoPay platobná bránaJednoduchá a bezpečná úhrada platobnou kartou cez redirect bránu GOPAY. Po zrealizovaní objednávky Vás systém rovno nasmeruje na GOPAY platobnú bránu kde nájdete všetky informácie o objednanom tovare a tiež všetky podrobnosti pre platbu kartou alebo iným online spôsobom. Platobná brána GoPay využíva najmodernejšie technológie a spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá. Všetky informácie sú prenášané cez šifrovanie 128-bit SSL/TLS.
  • Dobierka - ČR (80 Kč / nad 8000 Kč zdarma)Platba priamo pri doručení UPS kuriérom. Za platbu na dobierku je doplatok k cene poštovného 80,- Kč do hodnoty objednaného tovaru 8000,- Kč. Pri všetkých objednávkach nad túto sumu Vám cena dobierky nebude účtovaná. Platba je účtovaná v CZK.