Doprava a platby pre Slovensko a Českú Republiku

 Na výber máte z nasledujúcich možností platieb a dopravy objednaného tovaru:

MOŽNOSTI DOPRAVY A PLATIEB PRE SLOVENSKO

SK POŠTA – (Cena € 4,- do hodnoty tovaru € 100,-. Pri objednávkach NAD € 100,- poštovné ZADARMO) Je doprava vykonaná Slovenskou poštou – doručenie 1.triedou je spravidla do 48 hodín, ale všetko záleží od času objednania tovaru. Ak nebudete prítomný pri doručovaní, poštový doručovateľ zanechá u Vás v schránke oznam o uložení zásielky, ktorú si môžete vyzdvihnúť na Vašej pošte do 14 dní. Cena poštovného je 4,- eur do hodnoty objednaného tovaru 100,- eur. Pri všetkých objednávkach nad túto sumu Vám cena poštovného nebude účtovaná.

KURIÉR – (Cena € 4,- do hodnoty tovaru € 100,-. Pri objednávkach NAD € 100,- poštovné ZADARMO) Je doprava realizovaná UPS alebo REMAX kuriérom . Doručenie je v tomto prípade do 24 hodín, ak bude Vaša objednávka zrealizovaná do 12 tej hodiny v deň odosielania. Pri neúspešnom doručení ponechá u Vás kuriér odkaz. Kuriér kontaktuje telefonicky zákazníka až pri doručení, alebo po neúspešnom doručení zásielky. Ak si zvolíte tento spôsob dopravy je potrebné počítať s následným doručením. Cena poštovného je 4,- eur do hodnoty objednaného tovaru 100,- eur. Pri všetkých objednávkach nad túto sumu Vám cena poštovného nebude účtovaná.

OSOBNÝ ODBER – Je možný v pracovných dňoch od 9:00 do 12:00 hod v našej predajni v Hlohovci. Prevádzka slúži ako sklad k online obchodu bez bežných otváracích hodín, preto si odber objednaného tovaru dohodnite vopred e-mailom alebo telefonicky.

PLATBY

DOBIERKA – (cena € 0,80,- do hodnoty tovaru € 100,-) Platba priamo pri doručení poštovým doručovateľom, UPS alebo REMAX kuriérom. V prípade neúspešného doručenia Slovenskou poštou sa platba realizuje pri prebraní zásielky uloženej na Vašej pošte. Za platbu na dobierku – doplatok k cene poštovného 0,80,- eur do hodnoty objednaného tovaru 100,- eur. Pri všetkých objednávkach nad túto sumu Vám cena dobierky nebude účtovaná.

GOPAY PLATOBNÁ BRÁNA – Jednoduchá a bezpečná úhrada platobnou kartou cez redirect bránu GOPAY. Po zrealizovaní objednávky Vás systém rovno nasmeruje na GOPAY platobnú bránu kde nájdete všetky informácie o objednanom tovare a tiež všetky podrobnosti pre platbu kartou alebo iným online spôsobom. Platobná brána GoPay využíva najmodernejšie technológie a spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá. Všetky informácie sú prenášané cez šifrovanie 128-bit SSL/TLS.

 


 

MOŽNOSTI DOPRAVY A PLATIEB PRE ČESKÚ REPUBLIKU

Ak ste našim zákazníkom z Českej Republiky prepite si vo vrchnej časti stránky menu na CZK. Po tomto kroku už nakupujete v Kč. Všetky ceny na našej stránke sú prepočítané kurzom výhodným pre zákazníka 😉 Tovar platíte buď na dobierku v Kč alebo prevodom na účet. Účet pre platby v Kč máme v Českej FIO Banke teda neplatíte žiadne drahé prevody ale len miestne poplatky 😉

UPS INTIME – (cena 260,- Kč do hodnoty tovaru 8000,- Kč) Je doprava realizovaná UPS kuriérom . Doručenie je v tomto prípade do 48 hodín, ak bude Vaša objednávka zrealizovaná do 12 tej hodiny v deň odosielania. Pri neúspešnom doručení ponechá u Vás kuriér odkaz. Kuriér kontaktuje telefonicky zákazníka až pri doručení, alebo po neúspešnom doručení zásielky. Ak si zvolíte tento spôsob dopravy je potrebné počítať s následným doručením. Cena poštovného je 260,- Kč do hodnoty objednaného tovaru 8000,- Kč. Pri všetkých objednávkach nad túto sumu Vám cena poštovného nebude účtovaná. Doprava je účtovaná v CZK.

PLATBY

DOBIERKA – (cena 80,- Kč do hodnoty tovaru 8000,- Kč) Platba priamo pri doručení UPS kuriérom. Za platbu na dobierku je doplatok k cene poštovného 80,- Kč do hodnoty objednaného tovaru 8000,- Kč. Pri všetkých objednávkach nad túto sumu Vám cena dobierky nebude účtovaná. Platba je účtovaná v CZK.